Pobierz cennik

SaunaSaunaSauna

startowa » sauny - salon Wrocław

Sauny - salon Wrocław

Sauny Wrocław – najlepiej w Polsce

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą projektowanie, budowę oraz serwisowanie saun na terenie Wrocławia. Na co dzień funkcjonujemy na terenie całej Polski i takie też referencje udostępniamy Państwu do wglądu. Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów oraz dynamicznie zmieniającym się standardom rynku zawsze dbamy o to, by nasze sauny posiadały najwyższą jakość, certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające je do użytku oraz perfekcyjnie zaprojektowany design.

Nasze realizacje można obecnie podziwiać w wielu domach jednorodzinnych na terenie całej Polski oraz w całej masie obiektów użyteczności publicznej, jak pensjonaty wypoczynkowe, obiekty sportowe oraz rekreacyjne czy hotele. Wszystkie nasze sauny powstały w oparciu o bardzo dobrej jakości materiały i technologię takich szwedzkich i fińskich producentów jak Harvia Oy czy Tylo. Budujemy sauny od podstaw lub na Państwa życzenie przekształcamy całe pomieszczenia na profesjonalne sauny parowe, suche oraz na podczerwień. Wszystko to dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi, posiadającemu nie tylko wszystkie niezbędne umiejętności, ale i wiedzę na temat naszych produktów oraz ich eksploatacji.

Zawsze służymy Państwu niezbędną porada i to nie tylko podczas kompletacji zamówienia, ale również jeśli chodzi o działanie naszych saun oraz zasady ich prawidłowej eksploatacji. Każde zlecenie zawsze kończymy przeprowadzeniem z Klientem kompleksowego szkolenia w zakresie obsługi sauny i postępowania w razie najbardziej typowych problemów i awarii.

Kontaktując się z nami otrzymują Państwo gwarancję relaksu – zapraszamy do zakładki kontakt!

Logo Saunaland