Pobierz cennik

SaunaSauny WrocławSauna

startowa » Salon Wrocław

Sauny Wrocław

Wszystkie zaprojektowane i zbudowane przez firmę SAUNALAND sauny objęte są również kompleksową obsługa serwisową. Dzięki temu oraz zasięgowi naszej oferty, który obejmuje całą Polskę – nie tylko Wrocław – możemy obecnie zapewnić naszym klientom zarówno doskonałe miejsce do relaksu, jak i pełną satysfakcję z obdarzenia nas zaufaniem. Chętnie podzielimy się z Państwem referencjami, które dotychczas udało się nam uzyskać podczas wielu zleceń na wykonanie sauny – od klientów indywidualnych oraz firm, hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz rekreacyjnych.

Standardy, jakimi kierujemy się podczas projektowania oraz budowy na Państwa zlecenie, wymagają od nas ciągłego rozwoju oraz korzystania z technologi i wysokiej jakości surowców, urządzeń i akcesoriów do sauny. Dlatego dobierając produkty korzystamy jedynie ze sprawdzonych źródeł posiadających certyfikowane materiały i sprzęt. Do tego grona należą między innymi szwedzkie i fińskie marki Harvia Oy czy Tylo, dzięki którym nasze sauny to konstrukcje całkowicie bezawaryjne i wydajne oraz charakteryzujące się unikalnym designem, zawsze pasującym do wnętrza, w którym się znajdą.

Chętnie podejmiemy się zlecenia budowy sauny od podstaw, ale nic nie stoi na przeszkodzie byśmy przekształcili w nią jedno z pomieszczeń, wybranych przez naszych klientów. Do Państwa wyboru oddajemy w tym wypadku różne rodzaje technologi tychże konstrukcji, czyli czy będzie to zlecenie dotyczące:

Wysoki poziom relaksu dostarczamy w pakiecie – zapraszamy do kontaktu!

Logo Saunaland