Pobierz cennik

SaunaSaunaSauna

startowa » sauny - salon Łódź

Sauny - salon Łódź

Sauny Łódź – projekt, budowa, obsługa

Producent saun SAUNALAND zaprasza serdecznie klientów z całej Polski do skorzystania z naszej oferty. Na rynku krajowym działamy już od kilku lat i posiadamy pozytywne opinię od wielu zleceniodawców, także na terenie Łodzi. Przez cały okres naszej działalności otrzymaliśmy bardzo wiele referencji, co przyczyniło się w krótkim czasie do wzrostu zainteresowania naszą ofertą oraz poszerzenia jej o nowe usługi związane z budową sauny.

Współpracując z naszą firmą mają Państwo gwarancję dobrej jakości wykonania sauny oraz użytych w tym procesie akcesoriów, materiałów i urządzeń. W naszej ofercie oprócz możliwości budowy, znajduje się również opcja przystosowania całego pomieszczenia przekształcając je właśnie w saunę. Posiadamy bardzo dużą grupę docelową dla naszych usług, gdyż oprócz realizacji dla klientów prywatnych mamy w swoim portfolio również zlecenia od hoteli, pensjonatów wypoczynkowych, obiektów sportowych oraz rekreacyjnych (np. basenów publicznych).

Każda konstrukcja naszej sauny opiera się na wysokiej jakości materiałach, do których dostęp gwarantuje nam współpraca z firmami Harvia Oy oraz Tylo, pochodzącymi z Finlandii oraz Szwecji. Oprócz kompleksowej obsługi budowy saun zajmujemy się także profesjonalnym projektowaniem tego typu instalacji, by finalny produkt jak najlepiej spełniał wymagania naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje saun – na podczerwień, parowe oraz suche. Dzięki profesjonalnym i odpowiedzialnym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom także szeroki zakres doradztwa i szkolenia z użytkowania naszych produktów. Ponadto zajmujemy się dostarczaniem oraz wymianą materiałów eksploatacyjnych we wzniesionych przez nas saunach, co znacznie podnosi ich skuteczność i utrzymuje odpowiednią jakość relaksu, któremu nasi Klienci się w nich oddają się.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do skorzystania z danych w zakładce kontakt!

Logo Saunaland