Pobierz cennik

SaunaSauny KatowiceSauna

startowa » Salon Katowice

Sauny Katowice

Sauny Katowice – realizacja budowy i kompleksowa obsługa

Wieloletnia działalność firmy SAUNALAND na polskim rynku oraz wiele pozytywnych opinii pozwoliły nam na znaczne poszerzenie oferty oraz zakresu działania, które obejmuje dziś cały teren naszego kraju. Działamy między innymi w Katowicach, gdzie zrealizowaliśmy dotychczas wiele zleceń zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla placówek publicznych, jak hotele, pensjonaty czy baseny. Współpraca ta zaowocował również otrzymaniem wielu referencji, co bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy.

Nasze sauny projektujemy, budujemy i serwisujemy jedynie w oparciu o wysokiej jakości materiały i urządzenia fińskich i szwedzkich producentów. Możemy wznieść je od podstaw lub przystosować do tego celu jedno z wybranych przez Państwa pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze rodzaje saun, które nasz wykwalifikowany personel może przenieść do realiów każdego domu jednorodzinnego. Zawsze dbamy o to by nasze sauny oprócz doskonałej jakości wyróżniały się także wyglądem oraz spełniały wszystkie wymagania naszych Klientów.

Jeśli szukają państwo firmy, która jest w stanie podjąć się budowy sauny parowej, suchej czy na podczerwień, to jest to właściwy adres. Chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie, wytłumaczymy zasady działania naszych produktów oraz przeprowadzimy szkolenie w zakresie ich obsługi. Dzięki nam każdy Klient będzie mógł się zrelaksować, kiedy tylko poczuje taką potrzebę.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia!

Logo Saunaland