Saunaland Wojciech Sieruga - referencje naszej firmy

Pobierz cennik

SaunaSaunaSauna

startowa » o firmie » referencjeMenu

Pobierz cennik

Okładka cennika

Partnerzy

Elcad Projekt

Firma ELCAD - Projekt zajmuje się projektowaniem instalacji elektro-energetycznychReferencje

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami od naszych klientów. Cenimy sobie profesjonalną współpracę.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębie Zdrój potwierdza iż firma "SAUNALAND" P.W. z/s w Łodzi wykonała saunę fińską w Hali Widowiskowo- Sportowewj Jastrzębiu Zdrój przy ul. Jana Pawła II 6.

Pobierz list referencyjny

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "HEGOR" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "HEGOR" Sp. z o.o. potwierdza iż firma "SAUNALAND" P.W. z/s w Łodzi wykonała saunę fińską w obiekcie służbowym Służby Wywiadu Wojskowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pobierz list referencyjny

Przedsiębiorstwo Robut Inżynieryjnych i Budowlanych "INFRABUD"

Przedsiębiorstwo Robut Inżynieryjnych i Budowlanych "INFRABUD" potwierdza iż firma "SAUNALAND" P.W. z/s w Łodzi wykonała na nasze zlecenie w maju 2011 roku, saunę fińską i łaźnię parową w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Ustroniu Morskim.

Pobierz list referencyjny

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi potwierdza iż firma "SAUNALAND" P.W. z/s w Łodzi zamontowała wannę SPA i inne urządzenia pomieszczenia rekreacyjnego w hali sportowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Pobierz list referencyjny

Przedsiębiorstwo Budownictwa ogólnego 'SKOBUD' sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego ''SKOBUD' sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu potwierdza, że firma ,,SAUNALAND' P.w. z/s w Łodzi wykonała na nasze zlecenie saunę fińską w obiekcie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Pobierz list referencyjny

Polski Koncern Budowlany PolKonBud

Polski Koncern Budowlany POLKOLBUD S.A. Sp.Kom. z/s we Wrocławiu potwierdza iż firma "SAUNALAND" P.W. z/s w Łodzi wykonała na nasze zlecenie saunę fińską, przy inwestycji Rezydencja Borek we Wrocławiu, Borek ul. Saperów 18

Pobierz list referencyjny

Organika SA

Firma "SAUNALAND" P.W. rzetelnie wywiązała się z zakresu powierzonych prac, wykonując saunę, a terminowość i fachowość wzmocniły nasze zaufanie do Firmy jako "solidnego wykonawcy".

Pobierz list referencyjny

Remo-Bud Łódź

Sauna została przekazana do eksploatacji w czerwcu 2002 r. Prace wykonano w sposób profesjonalny, zgodnie z terminem określonym w umowie.

Pobierz list referencyjny

Biuro Real Development 2 Sp. z o.o.

Firma "SAUNALAND" wykazała się profesjonalnością, sprawną organizacją, fachowym wykonawstwem spełniającym oczekiwania inwestora.

Pobierz list referencyjny

J.W. Construction Holding S.A.

Cały wykonany przez firmę "Saunaland" zakres prac, począwszy od zabudowy pomieszczenia przeznaczonego pod saunę, montaż urządzeń poprzez ich rozruch aż do momentu przekazania użytkownikom do eksploatacji, wykazał rzetelność i fachowość firmy.

Pobierz list referencyjny

BP REAL Nieruchomości S.A.

Firma BP REAL Nieruchomości S.A. Grupa Banku Przemysłowego z siedzibą w Łodzi informuje, że firma "SAUNALAND" z siedzibą w Łodzi była wykonawcą sauny. Realizacja powyższych robót spełniła nasze oczekiwania. Prace zostały wykonane solidnie, estetycznie i terminowo.

Pobierz list referencyjny

Villa Almira

Jakość współpracy utwierdza nas w przekonaniu, iż firma "SAUNALAND" P.W. jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem.

Pobierz list referencyjny

Atlas Arena

Wykonane sauny charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonują bez zarzutów. Firma "SAUNALAND" P.W. przeszkoliła obsługę i dostarczyła niezbędne instrukcje, ułatwiając korzystanie z przedmiotowych saun. Współpraca z firmą "SAUNALAND" P.W. jest prawidłowa, merytorycznie bardzo dobra.

Pobierz list referencyjny

P.R.B. Budomal

Z powierzonych zadań firma "SAUNALAND" wywiązała się rzetelnie i terminowo. Należy podkreślić duże zaangażowanie, profesjonalizm firmy oraz sprawny dozór i koordynację.

Pobierz list referencyjny

Centrum Zdrowia i Urody Forte Vitae

Jakość współpracy utwierdza Nas w przekonaniu, że to niezawodny i godny zaufania Partner. Jako Inwestor możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę "SAUNALAND" P.W. jako profesjonalnego wykonawcę saun fińskich i łaźni parowych.

Pobierz list referencyjny

Day Spa Bella Vista

Firma "SAUNALAND" P.W. wykazała się profesjonalną, sprawną organizacją, fachowym wykonastwem spełniającym oczekiwania Inwestora.

Pobierz list referencyjny

Hotel "Yuca"

Prace zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami - terminowo, rzetelnie i o wysokim poziomie jakości.

Pobierz list referencyjny

"MITEX" S.A.

Wysoka jakość wykonanych robót, terminowość i fachowość potwierdziły nasze zaufanie do firmy "SAUNALAND" P.W. jako solidnego wykonawcy".

Pobierz list referencyjny

MOSIR łódź

Wszystkie zlecon zadania zostały wykonane przez firmę "SAUNALAND" w pełnym zakresie, rzetelnie i terminowo, a ich jakość nie budzi naszych zastrzeżeń.

Pobierz list referencyjnySAUNALAND producent saun, łaźnie parowe. Naszą pracę widać na terenie całej polski między innymi: Łódź, Katowice, Poznań.

OSIR Piotrków Trybunalski

Realizacja została wykonana fachowo i rzetelnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a jakość świadczonych usług jest godna polecenia.

Pobierz list referencyjny

Porr Polska S.A.

Firma "SAUNALAND" P.W. zaprezentowała się jako profesjonalny wykonawca saun i łaźni parowych, solidny i rzetelny, potrafiący rozwiązywać na bieżąco wynikłe w trakcie realizacji problemy.

Pobierz list referencyjny

SKANSKA S.A.

Z powierzonych zadań firma "SAUNALAND" wywiązała się z należytą starannością. Prace związane z budową saun zostały wykonane rzetelnie i w terminie zgodnie z przyjętym harmonogramem oddania poszczególnych części obiektu sportowo-widowiskowego przez firmę SKANSKA S.A. Należy podkreślić duże zaangażowanie, profesjonalizm firmy oraz sprawny dozór i koordynację.

Pobierz list referencyjny

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierz Górskiego z/s w Łodzi

Firma "SAUNALAND" P.W. cechuje się wysokimi kwalifikacjami technicznymi i dużym doświadczeniem praktycznym w zakresie wykonywania saun. Dotychczasowa współpraca upoważnia nas do wystawienia najwyższej oceny rekomendacji u innych Inwestorów jako rzetelnego i niezawodnego wykonawcę.

Pobierz list referencyjny

Hotel "Mazowiecki"

Podczas realizacji firma "SAUNALAND" P.W. wykazała się doświadczeniem i profesjonalizmem. Sauna fińska została wykonana rzetelnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a jakość świadczonych usług jest godna polecenia.

Pobierz list referencyjny

Varitex S.A. - Apartamentowiec "Marina"

Wszystkie zlecone zadania zostały wykonane przez firmę "SAUNALAND" w pełnym zakresie, rzetelnie, a ich jakość nie budzi naszych zastrzeżeń.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy i rekomendujemy firmę "SAUNALAND" P.W. jako sprawdzonego i pewnego Partnera.

Pobierz list referencyjny

Varitex S.A.

Jakość współpracy utwierza Nas w przekonaniu, że to niezawodny i godny zaufania Partner. Jako Inwestor możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę SAUNALAND P.W. jako profesjonalnego wykonawcę saun fińskich.

Pobierz list referencyjny

Sala Vilanów w Tomaszowie Mazowieckim

Firma "SAUNALAND" P.W. wykazała się wysokim profesjonalizmem na wszystkich etapach współpracy. Duże zaangażowanie Firmy "Saunaland" P.W. w realizacji zleconych prac pozwoliło wykonać w sposób solidny i terminowy przedmiotową inwestycję.

Pobierz list referencyjny

Zielony Gościniec

Prace zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami tj. solidnie, terminowo i o wysokim poziomie jakości.
Wykonanie saun fińskich przez firmę "SAUNALAND" P.W. oceniamy bardzo wysoko.

Pobierz list referencyjny

Logo Saunaland