O firmie łaźnie sauny Łódź

Pobierz cennik

SaunaSaunaSauna

startowa » o firmieMenu

Pobierz cennik

Okładka cennika

Partnerzy

Elcad Projekt

Firma ELCAD - Projekt zajmuje się projektowaniem instalacji elektro-energetycznychProcucent saun łaźnie parowe

Firma „SAUNALAND” P.W. zajmuje się budową:

  • saun suchych i mokrych,
  • saun na podczerwień „niskotemperaturowych”,
  • łaźni parowych w ciężkiej zabudowie, tj. wykonanych z mozaiki szklanej.

Do powyższej działalności wykorzystujemy materiały, urządzenia i akcesoria do saun renomowanych fińskich i szwedzkich producentów: Harvia Oy i Tylo. Zawsze kładziemy główny nacisk na jakość oferowanych towarów. Wszystkie materiały i urządzenia użyte przez nas do budowy saun i łaźni parowych posiadają wymagane atesty, certyfikaty dopuszczające do użytkowania w budownictwie.

Zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania, instalacji, montażu, instruktażu oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z zaopatrzeniem w części i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne.

Zdobyte wiadomości w zakresie technologii wykonania saun i łaźni parowych pozwalają nam dostarczyć klientowi produkt wysokiej jakości, estetyczny i funkcjonalny.

Naszymi atutami są: wysoka jakość produktu, ciekawe wzornictwo, a także rozsądna cena. Dowodem powyższych cech naszej firmy są liczne referencje, uzyskane w ciągu prowadzenia naszej działalności w branży saun i łaźni parowych.SAUNALAND producent saun, łaźnie parowe. Naszą pracę widać na terenie całej polski między innymi: Łódź, Katowice, Poznań.

Specjalizujemy się w budowie i zabudowie pomieszczeń z przeznaczeniem na sauny zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wczasowo-sanitarnych, obiektach sportowo – rekreacyjnych oraz w innych miejscach użyteczności publicznej.

Nadto firma „SAUNALAND” P.W. wykonuje łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie, co pozwala na dowolne ustalenie kształtu łaźni parowej oraz jej kolorystyki. Wówczas łaźnia parowa jest wykonana z mozaiki.

Współpracujemy z firmami wykonującymi groty śnieżne, lodowe oraz solne.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli hoteli, sanatoriów, gabinetów odnowy biologicznej oraz ośrodków sportowo – rekreacyjnych.

Wszystkie projekty oraz kosztorysy sporządzamy dla poszczególnych inwestycji.

Logo Saunaland