Pobierz cennik

SaunaSaunaSauna

startowa » oferta » piece do sauny » harvia symphonyMenu

Pobierz cennik

Okładka cennika

Partnerzy

Elcad Projekt

Firma ELCAD - Projekt zajmuje się projektowaniem instalacji elektro-energetycznych

Harvia Symphony

Piece Harvia Symphony są zawsze gotowe do kąpieli bez konieczności uprzedniego nagrzewania. By się zrelaksować wystarczy otworzyć osłonę pieca, polać wodę na rozgrzane kamienie i ułożyć się na ławie. Piec Symphony jest gwarancją ciepłej i wilgotnej sauny w dowolnym momencie. Jeśli piec pracuje pełną mocą to chwilę po otworzeniu pokrywy temperatura zacznie momentalnie rosnąć.

Piec łączy w sobie łatwość użytkowania i krótki czas nagrzewania. Przełączniki sterujące umieszczono na podświetlanym panelu na obudowie. Łatwo można nimi ustawić moc pieca i położenie zaworu powietrznego.

Piec Symphony to ekonomiczny produkt o wysokiej jakości typowej dla produktów Harvia. Całą komorą na kamienie wykonano ze stali nierdzewnej. W ten sposób nie pobiera więcej energii, niż tradycyjny piec wiszący. Skuteczna izolacja termiczna umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury powyżej 300°C za pomocą dwóch 250 -watowych grzałek elektrycznych. W czasie, gdy sauna nie jest używana, piec działa jak zwykły grzejnik.SAUNALAND producent saun, łaźnie parowe. Naszą pracę widać na terenie całej polski między innymi: Łódź, Katowice, Poznań.

Symphony to propozycja dla rodzin, które korzystają z sauny kilka razy w tygodniu, ale nie zawsze o stałych porach. Piec ma wykończenie w kolorze platynowym.

Piece Symphony to modele AV4 i AV6.

Piec przeznaczony jest do saun o kubaturze 5 - 12 m³.

Parametry pieca
ModelKubatura (m³)Moc pieca (kW)Cena brutto (zł)
SYMPHONY AV45-84,0kW 400V ∼ 3N7 400,00
SYMPHONY AV67-126,0kW 400V ∼ 3N7 770,00

Fotogaleria

Harvia Symphony

Logo Saunaland