Pobierz cennik

SaunaSaunaSauna

startowa » oferta » piece do sauny » harvia modernaMenu

Pobierz cennik

Okładka cennika

Partnerzy

Elcad Projekt

Firma ELCAD - Projekt zajmuje się projektowaniem instalacji elektro-energetycznych

Harvia Moderna

Niepospolity wygląd i nowa technologia zastosowana w piecu Harvia Moderna przenoszą saunę w nową erę. Piece Moderna szybko i w ciszy nagrzewają saunę do odpowiedniej temperatury. Opatentowane elektroniczne sterowanie Harvia umożliwia nagrzewanie sauny zgodnie z indywidualnymi potrzebami i z dokładnością co do stopnia. Czujnik elektroniczny utrzymuje stałą temperaturę przez cały czas kąpieli. Elementy grzejne są przystosowane do intensywnego, długotrwałego użytkowania.

Piece Moderna są dostarczane z oddzielnym cyfrowym panelem sterującym. Panel taki ma podświetlane przyciski i cyfrowy wyświetlacz, pokazujący nastawioną temperaturę i odliczany czas. Czas pracy można ustawić w przedziale od 2 do 8 godzin, wartość ustawiona fabrycznie to 4 godziny. Wybierz kolor najlepiej pasujący do Twojej sauny: platynowy, szampański lub tytanowy.SAUNALAND producent saun, łaźnie parowe. Naszą pracę widać na terenie całej polski między innymi: Łódź, Katowice, Poznań.

Modele Moderna V45E, V60E i V80E są wyposażone w oddzielny, szczelny panel sterujący, który można umieścić wewnątrz sauny. Kabel łączący ma długość 3 m (inne dostępne długości to 5 i 10 metrów).

Piec przeznaczony jest do saun o kubaturze 3 - 12 m³.

Parametry pieca
ModelKubatura (m³)Moc pieca (kW)Cena brutto (zł)
MODERNA V45E3-64,5kW 400V ∼ 3N2 590,00
MODERNA V60E5-86,0kW 400V ∼ 3N2 620,00
MODERNA V80E7-128,0kW 400V ∼ 3N2 720,00

Fotogaleria

Harvia Moderna

Logo Saunaland